Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play


#1 2012-12-11 07:03:06

Garris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-08
Posty: 3
Punktów :   

Historia Garrisa

Garris był niegdyś spokojnym piratem który nie często napadał na inne statki czy tez małe wyspy lecz zaszedł incydent który zmienił go na agresywnego człowieka choć osłabionego.
Jedyne co pamięta to jak na jego oczach zabijali jego ludzi i ze od bardzo dawna szukał  starszego brata.

a więc przejdźmy do historii.

Byłem synem kapitana statku od początku wszystkiego się od niego uczyłem podróżowaliśmy i dla skarbów i dla ważniejszego powodu którym było odnalezienie mojego brata. Lecz niestety pewnego dnia po napadzie na statek handlarzy zaatakowali nas paladyni, z początku się broniliśmy ale mieli dwa statki.
Po kilku godzinach walk zrobili abordaż i nas powyłapywali.
Najpierw starałem się negocjować lecz nic z tego, złapali moich ludzi, mnie przywiązali i na moich oczach po kolej ich zabijali. po tym widoku odwiązali mnie pobili rozebrali i wrzucili do wody, nie wiem po ilu dniach woda mnie wyrzuciła wraz z moim martwym kamratem, niestety ale musiałem zabrać jego ekwipunek i ruszyć tworzyć dalsza historie.Nie szukałem długo a już wielki mag nekromanta zatrudnił mnie na ochroniarza jego przyjaciel przypomniał mi jak się walczy.[na razie koniec ]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-java.pun.pl www.tenis.pun.pl www.tibia-ots.pun.pl www.party-club.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl