Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play


#1 2012-12-06 02:48:01

Anna Potaczek

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 997
Punktów :   

Dziecięce zachowanie....

Bez wzoru...
Ej co to ma być, poprzednia skarga to hańba dla forum, zachowujecie się gorzej niż gówniarze.
Bardzo was lubię, ale nie mogę patrzeć na takie zachowanie, dość że moderatorzy, to jeszcze globalni.
Takie zachowanie daje znać innym graczom o naszym serwerze, nie proszę o degradacje, lecz pouczenie.
Bo :
1. Ble ble ble
2. Ble ble ble
3. Ble ble ble
To za przeproszeniem, w d*pe możecie sobie wsadzić, bo to jest karygodne...
Dobrze że Samuel wkroczył do akcji bo tam byłby spam za spamem, i "epicki post":
"Widocznie użytkownik poprosił mnie o otworzenie tematu a ja go otworzyłem i nie usunąłem komentarza//komunistyczna dziwka
Będę usuwał ponieważ to jest już kłótnia nie komentowanie skargi...//komunistyczna dziwka"
komunistyczna dziwka jaja sobie robisz?
Sam robiłeś spam, usuwasz własną kłótnie...
Ja już nic nie mam do napisania...
Proszę o pouczenie, bo ja to pisze o około 3:00 i nie chce mi się patrzeć na te bzdety.


http://img812.imageshack.us/img812/8544/beztytuuonr.png

Offline

 

#2 2012-12-06 12:11:03

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dziecięce zachowanie....

Samuel wkroczył do akcji ze swym epickim zdaniem , które zostanie zapamiętane jako motto naszego forum.
To prawda , czytałem skargę na komunistycznej dziwki. No tak , komunistyczna dziwka otrzymał admina za nic , no może za zrobienie drugiego forum ,ale to każdy głupi umie.

Kurwa , wyraża więcej niż tysiąc słów


:F , gram w Metro :F

Offline

 

#3 2012-12-06 13:46:01

Ventac

Gość

Re: Dziecięce zachowanie....

Dziecię zachowanie to robienie właśnie takich bezsensownych skarg...Nie wiem Zjawa czy czytałeś to co Samuel napisał jak nie to przeczytaj.Nie...Mam admina widocznie dlatego że coś zrobiłem.Temat zamykam ponieważ sprawa została już rozstrzygnięta wczoraj.

P.S Tylko ciekawe czego nie napisałeś tego co kris robił ponieważ on zaczął tą bezsensowną kłótnie bez żadnej podstawy.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs2dsite.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl www.kongdoms.pun.pl www.generally.pun.pl www.oldfriends.pun.pl