Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-12-06 18:31:10

Anna Potaczek

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 997
Punktów :   

Dziecięce zachowanie.... 2

Bez wzoru...
Ej co to ma być, poprzednia skarga to hańba dla forum, zachowujecie się gorzej niż gówniarze.
Bardzo was lubię, ale nie mogę patrzeć na takie zachowanie, dość że moderatorzy, to jeszcze globalni.
Takie zachowanie daje znać innym graczom o naszym serwerze, nie proszę o degradacje, lecz pouczenie.
Bo :
1. Ble ble ble
2. Ble ble ble
3. Ble ble ble
To za przeproszeniem, w d*pe możecie sobie wsadzić, bo to jest karygodne...
Dobrze że Samuel wkroczył do akcji bo tam byłby spam za spamem, i "epicki post":
"Widocznie użytkownik poprosił mnie o otworzenie tematu a ja go otworzyłem i nie usunąłem komentarza//komunistyczna dziwka
Będę usuwał ponieważ to jest już kłótnia nie komentowanie skargi...//komunistyczna dziwka"
komunistyczna dziwka jaja sobie robisz?
Sam robiłeś spam, usuwasz własną kłótnie...
Ja już nic nie mam do napisania...
Proszę o pouczenie, bo ja to pisze o około 3:00 i nie chce mi się patrzeć na te bzdety.
Wklejam temat, ponieważ komunistyczna dziwka zamknął mi tamten temat.

Spoiler:

Dziecię zachowanie to robienie właśnie takich bezsensownych skarg...Nie wiem Zjawa czy czytałeś to co Samuel napisał jak nie to przeczytaj.Nie...Mam admina widocznie dlatego że coś zrobiłem.Temat zamykam ponieważ sprawa została już rozstrzygnięta wczoraj.

P.S Tylko ciekawe czego nie napisałeś tego co kris robił ponieważ on zaczął tą bezsensowną kłótnie bez żadnej podstawy.

Bez sensowana skarga, to strzele to do informacji, będzie sensowna informacja...
Dziecięce zachowanie reprezentujecie wy, aż wstyd się przyznać kto ma globalnego moderatora...
Przynajmniej mi ...
Oczywiście ja nie dam swoich tematów zamykać bez interwencji Head Administratora.

Spoiler:

Kris samuel zabrał ci globala ponieważ nic nie robiłeś na forum więc...do niego z płaczem.Po prostu zazdrościsz że mam admina a ty nie...

Fajnie wspominać dawne historie, ale to nie jest plac zabaw, i tak nie zachowuje się global mod.

Spoiler:

Poza tym: Nie zazdroszcze ci Admina bo mam jeszcze na 2 innych serwach H@ (nie będę wymieniał) na 1 nikt nie gra.... ale na drugim jest co dzień 15/20 - po prostu walczę o sprawiedliwość

O ja piernicze, nadal jesteśmy na plac zabaw, teraz chwalmy się zasługami...

Spoiler:

Sprawiedliwość jest po prostu jesteś ślepy i jej nie widzisz

Piękny przykład globala, wyśmiewanie się z niewidomych, no klaskajcie ludzie!

Spoiler:

Poczekajmy....

Nie udawaj że nie umiesz tematu zamknąć....

P.S Nie usuwaj postów -.-

Globalne zachowanie!

Tak, i zamknij sobie temat, ja będę go powtarzał, bo czekam na sprawiedliwą kare, nie masz prawa zamykać mi tematów, szczerze pie*doli mnie to czy będziesz na mnie zły czy nie, po prostu ch*j mnie trafia jak czytam  wasze wywyższanie się, Kristoffa rozumiem bo założył temat, a Admin powinien czekać na posta H@

Spoiler:

Kris samuel zabrał ci globala ponieważ nic nie robiłeś na forum więc...do niego z płaczem.Po prostu zazdrościsz że mam admina a ty nie...

Co to ku*wa ma być?
W przedszkolu jesteśmy:
Ja mam Grafika a Ty nie!
Zachowanie godne uwagi ...

Szkoda że Luttera nie ma bo od razu byłoby tu posprzątane -,-
Lutter wróć ^^
Oczywiście ja wiem co by komunistyczna dziwka zrobił jakby stracił Admina, bo już widzę bo postach...
Kristoffowi wierze, jednakże jest nadpobudliwy, jak Kononowicz, ale też powinien się ogarnąć...

Ostatnio edytowany przez Zjawa (2012-12-06 18:31:53)


http://img812.imageshack.us/img812/8544/beztytuuonr.png

Offline

 

#2 2012-12-06 18:36:32

 Krzysztof Rutkowski

No-Life

Skąd: Łęg Kościelny
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 206030
Punktów :   

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

Wiem że jestem wybuchowy ale nie gniewam się na ciebie

Poza tym.... komunistyczna dziwka nic nie zrobił na forum....

On i tak usunie mego posta i zamknie temat bo nie umie wytrzymywać swoich porażek...

Poza tym musiałem go dziś 3x kickać za DM -.-

Ostatnio edytowany przez Kristoff(Kononowicz) (2012-12-06 18:38:43)

Offline

 

#3 2012-12-06 19:28:32

Ventac

Gość

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

Kick za DM?kiedy?ostatni raz byłem dziś na serwie hm...o 15?chyba tak...potem musiałem się zająć naukom...a o 18:00 do teraz czyli 19:20...byłem w gościach więc to nie mogłem być ja...A po za tym ogarnięty mod sprawdziłby czy to ja czy nie prosząc go o tp się do siebie...Porażek ?jakich porażek?...bo chyba nie wiem o co ci chodzi.

 

#4 2012-12-06 19:48:25

 Krzysztof Rutkowski

No-Life

Skąd: Łęg Kościelny
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 206030
Punktów :   

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

Nie wykręcaj się -.-

Offline

 

#5 2012-12-06 19:52:35

Natsek

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 69
Punktów :   

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

ku**a dzieci spokoj oboje... gorzej niz w przedszkolu ... rly


http://img31.imageshack.us/img31/7531/aaaxv.jpg

Offline

 

#6 2012-12-06 19:58:29

Ventac

Gość

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

Nie wykręcam się?tylko mówię prawdę a to że nie wierzysz mam koło dupy i koniec...nie będę pośredniczył w tej żenadzie ...

 

#7 2012-12-06 20:09:15

Samuel

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 666
Punktów :   

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

Zamykam bo tylko pierdolita jeden na drugiego jak małe dzieci.


Droga na której nie ma przeszkód zapewne prowadzi do nikąd.
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b98ecff3c80a.jpg

Offline

 

#8 2012-12-06 20:29:57

Krzesło

No-Life

28884751
Call me!
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 777
Punktów :   
Klan:: Bogowie Areny (BA)

Re: Dziecięce zachowanie.... 2

A ja napiszę coś. Zacznę wstawiać ostrzeżenia na forum. Jeżeli dalej wciąż będą takie bezsensowne kłótnie i wyzywanie się publicznie na forum. Bądź co bądź, to wbrew regulaminowi.


Wowątę hłypcika!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldfriends.pun.pl www.kongdoms.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl www.generally.pun.pl www.3gwsinf.pun.pl