Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play


#21 2012-11-24 16:22:23

Sebastian Wątroba

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 997
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Gimbazjum ? xD Co to jest ? Ja chciałbym tam chodzić xD

Offline

 

#22 2012-11-24 16:33:15

 Serek Heterogenizowany

No-Life

43110938 (45086925 nowy)
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 558
Punktów :   
Klasa:: III Gim. (Już nie, pzdr 2018)

Re: Poznajmy Siebie :P

Ave, Jam jest Maciek z Klanu (tutaj akurat BzN). Mam teraz 14 lat ale niedlugo to sie zmieni. Urodzilem sie w Gdynii 13 Stycznia 1998. Chodze do Gimnazjum nr 12, taka tam buda gdzie papieros w reku to norma. Mierze  okolo 176 cm wzrostu, a waze 65 kg. CO roku lub co pare miesiecy chodze na silownie.
Interesuje sie Strzelectwem (O taak, nakurwiam do ptakow z wiatrowki z luneta, czasami do jajek.), W przyszlosci chce isc do wojska na snajpera.
Lubie sluchac sobie wieczorem lub na poprawienie humoru np. Sabatonu, Metallici czasami Paktofoniki (chociaz na filmie nie bylem). My Little Pony? Czemu nie, Rainbow Dash jest spoko.
Mam gdzies to co o mnie mysla inni, jestem soba i to mi wystarczy. Nie uwazam, ze jestem zajebisty czy cos, poprostu zyje po swojemu.
Znam Samyego, Budynia i pare innych osob z serva "HistoriaKhorinisRP. (Moze to przypomina choc troche reklame servera ale ten server juz dawno padl [*]).
Nie pisze polskich liter bo czasami poprostu nie zareaguje mi spacja. Uzywam tylko kiedy jest jakas nazwa wlasna, nazwisko czy cos bardziej skomplikowanego. Bo jak mozna na pisac do kogos np "Nie rob laski" (łaski w tym wypadku)

Troche sie rozpisalem. I dodam jeszcze, ze w necie to pisze wiele a w realu to nawet slowem do innych sie nie odzywam.
Mam wiele dzikich pomyslow. Raz na np znalezlismy z kolegami wozek z TESCO i jezdzilismy nim po dzielnicy.
Czasami kiedy sie nudze robie jakies amatorskie sygnaturki.

W przyszłości pojade do Prypyatu.

                                                                     
                                                                     Happy End.               ~Serafis, Lubie grac w CoD MW3.

Ostatnio edytowany przez Serafis (2012-11-25 00:15:36)

Offline

 

#23 2012-11-25 00:12:22

Pajak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Jestem Pająk i mam krzywą morde

Offline

 

#24 2012-11-25 00:55:20

Rotewenes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Ja jestem Kacper. Mam 15 lat. Lubię grać w gry typu Gothic, Skyrim jak również coś typu Dota albo LoL.
Nie mam zastrzeżeń do Star Crafta 2 i lubię też dobry MMO RPG typu Vindictus. To tyle o grach, lubię noże i miecze (taak pierdolone noże) w pokoju mam około 5 noży. Jeśli chodzi o muzykę to Sabaton toleruję, ale osobiście nie słucham. Słucham wszystkiego oprócz techno, house i inne takie rzeczy. Preferuję zespoły typu:
System of a down, Apteka, Brudne Dzieci Sida, Parafraza, Podwórkowi Chuligani, Gorillaz, The Analogs, The Exploited, Farben Lehre, Kult (i Kazik), 5'nizza, Łąki Łan, Element Eighty, Rage Against The Machine, Jarecki, KSU, The Bill, Serj Tankian, donGURALesko, Leniwiec, Coma, Awantura, Pezet, O.S.T.R. i to raczej wszystko.
Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał się czegoś o mnie dowiedzieć to walcie śmiało, jestem otwarty.

Offline

 

#25 2012-11-25 09:27:59

MurgrahtC

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 0
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Jestem Murgraht
Imie: Jakub
Adres: Częstochowa 
Zainteresowania: Gothic, Ekonomia i Historia
Wiek: 16 lat

Ludzie z Nosferus i Vendetty pierwszej mnie pamiętają /Chyba/ Lubię grać w MMORPG, Strategie typu Heroes V Warhammer 40.000 Dawn of War. Słucham Rocka, Metalu i Czarnego Rocka. Rap i Hip-Hop . Lubię /zabawy/ Bronią białą i palną. Jestem tak 50:50 tolerancyjny i Bardzo Religijny :O

I Jestę Mirzdżem Ortograwi


Spal Heretyka
Zabij Mutanta
Oczyść Niewiernych

Offline

 

#26 2012-11-26 07:27:34

Beziele

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Teraz ja się wypowiem.
Nazywam się Tomek, 15'cie wiosenek na karku mam  chodzę do klasy 3 gimnazjum, mieszkam w woj. Lubelskim(taka wieś dąbrowa ;_ Interesuję się informatyką(w tym grafika amatorsko ;x), kocham klimat postapokalipsy i interesuję się Czarnobylem... co by tuti jeszcze powiedzieć..a i jako tako lubię broń z II wojny światowej.

Offline

 

#27 2012-12-01 10:54:40

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

CYcki

Ostatnio edytowany przez CobaltWisp (2013-10-22 16:47:35)


:F , gram w Metro :F

Offline

 

#28 2012-12-01 12:39:18

Samuel

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 666
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Dobry człek z naszego Cobalta.


Droga na której nie ma przeszkód zapewne prowadzi do nikąd.
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b98ecff3c80a.jpg

Offline

 

#29 2012-12-01 13:44:42

Glarthir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

To może i ja się wypowiem. :3

Błażej, 16 lat, mieszkam w... i tak nie wiecie, gdzie to jest, ale napiszę mieszkam w małym i na ogół cichym miasteczku o nazwie Miłakowo, leży ono nieopodal Olsztyna w woj. warmińsko-mazurskim. Jestem bardzo dziwnym człowiekiem, ponieważ raz jestem cichy i spokojny, a innym razem łatwo wpadam w złość i czasami nawet zachowuje się jak małe dziecko. Jestem osobą bardzo nieśmiałą, nie lubię rozmawiać w "cztery oczy" z nieznanymi osobami. Najchętniej odizolował bym się od otaczającej mnie rzeczywistości (kto nie lubi fantazjować ) albo zamieszkałbym w innym świecie (oo tak, Tamriel było by w sam raz). Lubię gotować, dlatego uczę się w technikum gastronomicznym. Mam wiele zainteresowań: muzyka wszelkiego rodzaju, gry komputerowe, książki, kocham pisać (głównie powieści fantasy ;>), pisanie to moje wrota do innego, magicznego świata. Lubię poznawać nowe języki, czasem wymyślać własne. Z racji tego, iż mieszkam na pięknych Mazurach jestem silnie związany z naturą - czasem urządzam sobie dłuższe przechadzki po na łonie natury, to mnie uspokaja. Nienawidzę alkoholu, tytoniu także. Kasa w błoto, a poza tym niszczy człowieka (przykre doświadczenia z ojcem trwają do dziś...)

Uuf, rozpisałem się, ale teraz mi jakoś lepiej.
Idę przygotować się do wędrówki ^^

Offline

 

#30 2012-12-01 20:56:51

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Samuel napisał:

Dobry człek z naszego Cobalta.

bardzo dobry.


:F , gram w Metro :F

Offline

 

#31 2012-12-04 22:12:49

Ventac

Gość

Re: Poznajmy Siebie :P

Teraz bez żartów bez spamu..Bo to tylko forum mi tu niszczy :3

 

#32 2012-12-07 11:15:19

 Orenus

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   -3 

Re: Poznajmy Siebie :P

Jestem Orenus i ... jestem fajny!!

Wstrzym waść ozor swój.


[Sygnatura zablokowana przez administrację]
Użytkownik ma zakaz użycia innej sygnatury, aż do odwołania. Nie zastosowanie się to +1 warn.

Offline

 

#33 2012-12-07 15:43:56

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy Siebie :P

Orenus napisał:

Jestem Orenus i kurwa jestem fajny!!

Chuck Norris Aproves this.


:F , gram w Metro :F

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kohorta.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.naruto-swiat.pun.pl www.naukaidzieprecz.pun.pl www.martwa-ziemia.pun.pl