Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-22 18:14:24

Natsek

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 69
Punktów :   

Historia Natska.

Z gory zastrzegam prawa autorskie co do smoczych mocy/oczy/ziania ogniem itp all zwiazanego z moja postacia karane rozprawa sadowa;d




Wysoki 16 letni chlopiec o rozowych wlosachSierota. W wieku 3lat znaleziony przez smoka zniszczenia zwanego Acnologia.Smok postanowil zaopiekowac sie sierota. Karmil dziecko i opiekowal sie nim. Gdy Natsek rosl smok pomagal mu szkolic umiejetnosci aby dal sobie rade w zyciu pelnym niebezpieczenstw. Natsek dzien w dzien trenowal od switu do nocy aby nie zawiesc poteznego smoka.Natsek jak byl malyhttp://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/0/0c/Natsu.Dragneel.full.471276.jpg
Chcac byc szybki i zwinny postanowil odrzucic ciezka bron 2-reczna oraz kusze aby rozwinac w pelni umiejetnosci broni 1-recznej oraz luku. Codziennie zdobywajac pozywienie, trenujac, przemierzajac okolice doskonalil swoje umiejetnosci. Podczas kilku lat przywiazal sie bardzo do smoka. Smok dzien w dzien obserwowal postepy chlopca wiedzac ze kiedys bedzie musial odejsc. Smok dzien przed swoim odejsciem zostawil chlopcu magiczny  aby towazyszyl i wspieral go w trudnych walkach, po czym odszedl bez slowa.(natsek mial wtedy 11lat)
Wstajac nazajutrz natsek nie byl w stanie odszukac smoka. Przez 2 tygodnie oczekiwal na swego przyjaciela lecz bez skutku. Poprzysiegl ze nie spocznie poki nie znajdzie swojego przybranego ojca. Przemierzal gory, lasy, doliny, odludzia w poszukiwaniu przyjaciela. Lecz dzis, przybyl na wyspe khorinis.
Wspolczesnie natsek
http://images.wikia.com/fairytail/pl/images/d/d1/Natsu_dragneel_prof.jpg
Po przybyciu na wyspe khorinis spotkal pirata samiego. Natsek chcac nauczyc sie czegos nowego aby przezyc w swiecie oraz byc w stanie znalesc Acnologie postanowil ciezko trenowac. Poprosil Samiego aby ten zostal jego nauczycielem. Wzamian za pomoc oraz jedzenie Samy postanowil trenowac Natska. Po pewnym czasie Natsek polubil Samiego z wzajemnoscia.
I tak zaczyna sie oto jego przygoda. Nie wiedzac nic o swiecie, to co moze go spotkac kroczy ku przyszlosci.

Opis Postaci:Cichy, dosc niesmialy, gdy sie go dobrze pozna potrafi byc zabawny lecz czesto z roznych powodow musi byc powazny. Inteligentny, nauczony przez smoka podstaw nauk,strategii,zielarstwa,polowan,przetrwania.Ma o wiele lepszy wech i wzrok od normalnego czlowieka. Potrafi uzywac smoczej magii lecz jest to poki co dla niego bardzo meczace
Ponad wszystko ceni swoich przyjaciol i jest w stanie zrobic dla nich wszystko. Ukara kazdego ktory stanie przeciwko jego przyjaciolom.Jest wtedy innym czlowiekiem i daje upust zlosci
http://images.wikia.com/aonoexorcist/es/images/6/66/Natsu-dragneel-of-fairy-tail.jpg

Acnologia nauczył natska 3 ważne wartości. 1-Strach nie jest niczym złym. To świadomość swoich słabości.Ludzie którzy znają swoje słabości staja się silniejsi.
2-Są na świecie ludzie, którzy lubią samotność, ale nie ma nikogo kto mógłby tę samotność znieść.
3-Rzeczy, o których myślisz, że są błahe dla ciebie, mogą krzywdzić twoich bliskich.

Acnologia-smok(ojciec)Natska
http://cdn.kampai.pl/upload/pics/posts/2012-10-28-1351452450-CedCP6pA.jpgAncologia
                                                                                                                                                                                                                                                                              Stworzone przez Natsek.

Ostatnio edytowany przez Natsek (2012-12-18 15:47:35)


http://img31.imageshack.us/img31/7531/aaaxv.jpg

Offline

 

#2 2012-12-07 21:15:29

MegaMakMik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Super D

Offline

 

#3 2012-12-07 22:29:05

 Krzysztof Rutkowski

No-Life

Skąd: Łęg Kościelny
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 206030
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Ciekawe jak te smoki cie karmiły....

Offline

 

#4 2012-12-08 14:10:27

Grex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Kolejny człowiek niszczący klimat Gothica  .... i jeszcze to [beeb] Anime i sccren jakiegoś homo z różowymi włosami  no ja oram pole na traktore ... !  Historia może być ..., ale do Tibi Naruto ....

Co prawda nie popieram niszczenia klimatu takimi rzeczami, jednakże:
1. Kultura Panie, kultura
2. Gusta są różne. Osobiście uwielbiam anime, więc nie widziałbym atakowania kogoś tylko dlatego, że ma inne zainteresowania od naszych

// Lutter

Ostatnio edytowany przez Grex (2012-12-09 16:40:46)

Offline

 

#5 2012-12-08 18:09:24

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Grex napisał:

Kolejny człowiek niszczący klimat Gothica  .... i jeszcze to jebane Anime i sccren jakiegoś pedała z różowymi włosami  no ja pierdole !  Historia może być ..., ale do Tibi Naruto ....

Kolejny świeżak.


:F , gram w Metro :F

Offline

 

#6 2012-12-08 18:20:14

 Orenus

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-25
Posty: 56
Punktów :   -3 

Re: Historia Natska.

Grex napisał:

Kolejny człowiek niszczący klimat Gothica  .... i jeszcze to jebane Anime i sccren jakiegoś pedała z różowymi włosami  no ja pierdole !  Historia może być ..., ale do Tibi Naruto ....

Każdy ma inne pomysły.Takie życie!!


[Sygnatura zablokowana przez administrację]
Użytkownik ma zakaz użycia innej sygnatury, aż do odwołania. Nie zastosowanie się to +1 warn.

Offline

 

#7 2012-12-08 18:27:06

CobaltWisp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Orenus napisał:

Grex napisał:

Kolejny człowiek niszczący klimat Gothica  .... i jeszcze to jebane Anime i sccren jakiegoś pedała z różowymi włosami  no ja pierdole !  Historia może być ..., ale do Tibi Naruto ....

Każdy ma inne pomysły.Takie życie!!

Potwierdzam.<rzuca orenusowi salami>


:F , gram w Metro :F

Offline

 

#8 2012-12-08 20:16:20

Natsek

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 69
Punktów :   

Re: Historia Natska.

frex jakbys akurat nie wiedzial to w "gothicu" takze sa smoki... to ze akurat "lubie" ogladac anime to nie twoj ***** interes:) skoro chcialem to jakos wykozystac i mam taki pomysl na postac to moja sprawa jak pisza koledzy wyzej a skoro tobie to nie pasuje to poprostu panu juz dziekuje i tyle:) ja ci zycia nie ukladam nie proboj mi robic tego bo gowno mozesz.


http://img31.imageshack.us/img31/7531/aaaxv.jpg

Offline

 

#9 2012-12-08 20:29:47

MysterAron

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 69
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Masz różowe włosy :3
W Gothicu są smoki...ale są one złe ale kto mówi że ma to być smok akurat z Myrthany czy tam po prostu wyspy Khorinis?

Ostatnio edytowany przez MysterAron (2012-12-08 20:32:31)



http://imageshack.us/a/img339/3358/1b061bfe000270b6.png
''Na chuj ci studia? Zostań Ninja''
GG:44066609

Offline

 

#10 2012-12-09 13:17:51

Grex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Natsek napisał:

frex jakbys akurat nie wiedzial to w "gothicu" takze sa smoki... to ze akurat "lubie" ogladac anime to nie twoj ***** interes:) skoro chcialem to jakos wykozystac i mam taki pomysl na postac to moja sprawa jak pisza koledzy wyzej a skoro tobie to nie pasuje to poprostu panu juz dziekuje i tyle:) ja ci zycia nie ukladam nie proboj mi robic tego bo gowno mozesz.

Nawet mojego nicku nie potrafisz napisać ....
Ja ci nie próbuje życia układać, tylko wyrażam moje zdanie na temat twojej Historii ...
Wiem, że w Gothicu są smoki, ale smoki zabijają wszystko co żyje ... i nie mają matczynej troski.

Offline

 

#11 2012-12-09 14:39:00

Samuel

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 666
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Nie miały tego smoki z Khorinis, a ogólnie każe zwierze posiada instynkty, w tym macierzyński, zresztą zdarzają się takie historie jak zaprzyjaźnienie się np: człowieka z dużymi dzikimi kotami, kotów z ptakami, lwów z antylopami itd.
Wyraźiłeś się wtedy za ostro, noi masz babo ziemniaka jak to mówią.
PS: mi nie odpowiada tylko że masz różowe włosy- dafuq?


Droga na której nie ma przeszkód zapewne prowadzi do nikąd.
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b98ecff3c80a.jpg

Offline

 

#12 2012-12-09 16:44:23

Grex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Historia Natska.

Smoki mogą się zaprzyjaźnić z człowiekiem ale nie (żeby go karmić może jeszcze z cyca ?) w Gothicu ... chyba, że z okiem Innosa, a no tak prędzej czy później cie zabije.

Ostatnio edytowany przez Grex (2012-12-09 16:45:56)

Offline

 

#13 2012-12-09 16:44:55

Natsek

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-22
Posty: 69
Punktów :   

Re: Historia Natska.

haha samy! trzeba bylo pod fotki a rozoffe sweetasne  haha!;d nie no tak na serio zeby byc inny:);p a tak na 100% to 4fun


http://img31.imageshack.us/img31/7531/aaaxv.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia-ots.pun.pl www.tenis.pun.pl www.metal-damage.pun.pl www.party-club.pun.pl www.se-java.pun.pl