Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play


#1 2012-12-22 15:29:25

Henry

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 2
Punktów :   

Podanie o własną klasę

Nick -Henry
Jak długi jesteś z nami? -Od 6 dni
Jak długo grasz w gmp? -Około 5 miesięcy

Klasa;Henry
Krótki opis(1 zdanie) -Utrzymuje się polowań na najniebezpieczniejsze zwierzęta.
Team -Myśliwi
Broń -kiepski miecz i łuk
Ubranie -strój farmera 1
Statystyki:75 siły 75 zręczności 1h 40% 2h 50% łuk 40% kusza 30% 3 krąg magi
Wyposażenie -teleportacja do gospody i miasta portowego,4 chleby,5 szynek,8 ginów i 50 strzał.
Historia postaci -Henry mieszkał z ojcem w mieście Khorinis który zajmował się oprawianiem zwierzyny.Uczył tej sztuki Henrego oraz strzelania z łuku.Gdy Henry miał 19 lat jego ojciec został zabity przez cieniostwora.
Henry poznał kolegę ojca który był generałem armi królewskiej nauczył chłopaka walki.Gdy Henry udał się pewnego razu do lasu w którym zginał jego ojciec postanowił poszukać zwłok ojca.Po 2 godzinnych poszukiwaniach odnalazł szkielet ojca,a przy nim łuk,mieszek z 50 sztukami złota miecz i kołczan z 50 strzałami.Kilka metrów przed sobą zobaczył pewną istotę.Podszedł bliżej i poznał istotę okazało się,że to cieniostwór.Zdjął z ramienia łuk wyciągnął strzałę z kołczanu i strzelił prosto w głowę cieniostwora.Od tego czasu nie bał się groźnych zwierząt i polował na nie ściągając skóry wycinając kły i usuwając rogi.Po roku zebrał dużą sumkę sztuk złota i kupił dom w górnym mieście.Nigdy nie porzucił hobby.

Ostatnio edytowany przez Henry (2012-12-28 10:15:03)

Offline

 

#2 2012-12-22 15:37:32

Krzesło

No-Life

28884751
Call me!
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 777
Punktów :   
Klan:: Bogowie Areny (BA)

Re: Podanie o własną klasę

"jego ojciec zginał przez cieniostwora." - Bronił Cieniostwora i zginął? Walczył z Nim ramie w ramie z kimś?
Słowa "jego ojciec zginał przez cieniostwora" mogą oznaczać dużo rzeczy. Jeśli chodziło o to, że został zabity przez Cieniostwora, lepiej byłoby napisać "jego ojciec zginął zabity przez Cieniostwora".

".Gdy Henry udał się pewnego razu do lasu w którym zginał jego ojciec." - Co się stało gdy udał się do lasu? Zakończyłeś zdanie, nie pisząc, co się stało. Czyli uciąłeś tak jakby kawałek historii.

A co do ekwipunku postaci nie mam zastrzeżeń, tylko bez mikstur szybkości.

Napisz jeszcze statystyki postaci - siła, zręczność, umiejętności bitewne.


Wowątę hłypcika!

Offline

 

#3 2012-12-22 15:40:12

 Herr Lutter

Hejter Naczelny

25933733
Skąd: Dowolna.
Zarejestrowany: 2012-12-06
Posty: 426
Punktów :   
Klan:: Taki zajebisty.

Re: Podanie o własną klasę

Ja, jak to ja, muszę się doczepić historii.
Jest słaba. Słabiutka. Naprawdę, można się bardziej wysilić. Wiem, że trzeba trochę nad tym pomyśleć. Ale jak nie macie pomysłu, to po prostu nie róbcie tego na szybko i gównianie, tylko poczekajcie, pomyślcie i dopiero wtedy zróbcie.
Postać oczywiście cholernie naciągana i bez wyrazu.

Podobnie jak Maravel zauważył, brakuje statystyk i umiejętności.

Offline

 

#4 2012-12-22 23:26:04

MysterAron

Forumowicz

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 69
Punktów :   

Re: Podanie o własną klasę

Kupka trochę, póki co na nie



http://imageshack.us/a/img339/3358/1b061bfe000270b6.png
''Na chuj ci studia? Zostań Ninja''
GG:44066609

Offline

 

#5 2012-12-23 09:37:50

Ventac

Gość

Re: Podanie o własną klasę

Szczerze?...Wydawało mi się że tak nigdy nie na piszę ale masz aż za słabą postać.Zrób postać według regulaminu postaci bo brakuje ci tu kilku rzeczy.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagadeczki.pun.pl www.analityka-med.pun.pl www.totaldramaforum.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.wladkowo.pun.pl