Vandetta Role Play

Forum serwera Vendetta Role Play


#1 2012-12-27 00:34:12

 Herr Lutter

Hejter Naczelny

25933733
Skąd: Dowolna.
Zarejestrowany: 2012-12-06
Posty: 426
Punktów :   
Klan:: Taki zajebisty.

Sesja RPG

Tak, dokładnie. Znowu ja i znowu z sesjami.

Tym razem jednak wychodzę z propozycją - otóż mam zamiar zorganizować sesję forumową. Sami będziecie mogli zobaczyć jak to wygląda, a nawet wziąć udział!

Cóż to za sesja będzie? Ano, Gothicowa. Uznałem, że będzie to najlepsza opcja - wszyscy ten świat znamy i lubimy, więc nie będzie zgrzytów. A jak sesje tu się przyjmą, to będę organizować także w innych uniwersach, np Tamriel [seria gier The Elder Scrolls], Risen i wielu innych.

Sam zamysł sesji jeszcze nie jest znany - prawdopodobnie będą to czasy na kilka lat przed stworzeniem bariery, a więc wtedy, gdy wojska królewskie były wysyłane do Kolonii aby nadzorowały pracę więźniów, gdy na wyspie Khorinis grasowało więcej bandytów, trzeba było odpierać ataki orków z gór. Albo za czasów rozłamu, a więc czasu, kiedy powstał Nowy Obóz i Obóz Sekty. Jak pisałem, nie wiem co wybiorę, ani kiedy dokładnie sesja ruszy - ale możecie spodziewać się tego w pierwszej połowie stycznia [organizacja takiej sesji jest naprawdę czasochłonna].

Nie muszę wspominać o "lekkim" przemodelowaniu świata - to co widzieliśmy w grach z serii Gothic jest namiastką prawdziwego świata. Jest taki mały, bo co tu dużo mówić, tego wymagała grywalność gry komputerowej. U mnie w sesjach natomiast, wszystkich jakie organizuję, świat będzie znacznie powiększony - Kolonia będzie zajmować o wiele większy obszar, miasto portowe Khorinis będzie liczyć około 10000 mieszkańców, będzie mieć liczne ulice a port pomieści 15 galeonów królewskich, które uchodzą za największe okręty na globie. Sami widzicie jak ogromny będzie ten świat, dlatego przygotujcie się, że podróż z Nowego Obozu do Obozu Sekty zajmie Wam kilka dni, a nie parę minut

I tu kieruję do Was pytanie - kto byłby chętny na taką sesję? Oczywiście, jeśli stworzę zarys, zrobię temat organizacyjny na forum i dam wzór karty postaci będziecie mogli ponownie się zgłaszać, jednak teraz chcę sporządzić listę chętnych, aby dobrać do Was sesję - bo inaczej wygląda sesja dla 3 graczy, a inaczej dla 13.

Od razu uprzedzam - mam wysokie wymagania co do jakości historii [co z resztą widać na forum] i ogólnego odgrywania postaci [a więc wymagam długich, rozbudowanych postów, minimum na 5 zdań], a nie każdy kto chce brać udział w sesji zostanie przepuszczony, bo co tu dużo mówić, sesja to nie GMP i są spore wymogi, jak chociażby te do własnej klasy, ino jeszcze wyższe, więc jeszcze raz uprzedzam, żeby potem ktoś się nie czepiał ^ ^

Pozdrawiam, Lutter.



EDIT, jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Jeśli decyduję się na znacznie powiększenie świata, czy dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie koni jako nowego środka transportu? Stanowiłyby one głównie środek transportu i niewiele byłoby prawdziwych koni bojowych - większość koni boi się orków, i tylko te, które od urodzenia były zamęczane morderczym treningiem nie uciekną na widok orka, ale te by posiadali tylko paladyni i najlepsi rycerze.
Co sądzicie o tym pomyśle?

Offline

 

#2 2012-12-27 13:09:53

Krzesło

No-Life

28884751
Call me!
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 777
Punktów :   
Klan:: Bogowie Areny (BA)

Re: Sesja RPG

Ja chętnie zagram ;] Nawet już mam zarys postaci, a w zasadzie to zarys dwóch postaci. Konie byłyby dobrym pomysłem, lecz nie wiem czy na Khorinis. Gdzieś słyszałem, że koni nie ma na Khorinis, gdyż po prostu nie były w stanie przeżyć podróży czy coś takiego.

EDIT:

Słyszałem to o tych koniach od Luttera ^ ^


Wowątę hłypcika!

Offline

 

#3 2012-12-28 13:08:01

Samuel

No-Life

Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 666
Punktów :   

Re: Sesja RPG

Dobry koń przeżyje więcej niż wam się zdaje. :]
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e98774e4d4b5.jpg

Ja jestem za końmi, to dużo lepsza opcja niż runy tp i miksty szybkości.


Droga na której nie ma przeszkód zapewne prowadzi do nikąd.
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b98ecff3c80a.jpg

Offline

 

#4 2012-12-29 15:41:20

 Herr Lutter

Hejter Naczelny

25933733
Skąd: Dowolna.
Zarejestrowany: 2012-12-06
Posty: 426
Punktów :   
Klan:: Taki zajebisty.

Re: Sesja RPG

Naprawdę nikt więcej nie jest zainteresowany sesją? Szkoda, liczyłem, że uda mi się coś tu zorganizować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dziecikwiaty.pun.pl www.ifp.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.exz-liga.pun.pl